pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2018
  • wyświetleń: 52358

[FOTO] Wypadek na DW 935 w Kobielicach: poważny stan kierowcy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W czwartek około godz. 9:30, na drodze wojewódzkiej nr 935 w Kobielicach doszło do wypadku z udziałem Toyoty Corolli oraz samochodu dostawczego Iveco Daily. Stan kierowcy samochodu osobowego jest bardzo poważny. Niezbędna okazała się interwencja strażaków ze sprzętem hydraulicznym.

Wypadek drogowy na DW935 w Kobielicach - 19.07.2018 · fot. sid / pless.pl


Zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi przebiegającym przez las. Jak wynika z pierwszych ustaleń, młody mężczyzna podróżujący Toyotą z niewiadomych na razie przyczyn utracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z Iveco Daily.

Siła zderzenia była potężna. Kierujący Toyotą był zakleszczony w zmiażdżonym wraku i niezbędna okazała się skomplikowana akcja strażaków, którzy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wydobyli go z pojazdu. Został on przekazany ratownikom medycznym, którzy przewieźli go do szpitala. Doznał on wielonarządowych, groźnych obrażeń ciała. Drugi kierowca nie odniósł poważnych obrażeń. Na miejscu została mu udzielona niezbędna pomoc medyczna.

Policjanci z pszczyńskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Oba pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu policyjnym do dalszych czynności. Na czas trwania czynności droga była zablokowana. Utrudnienia trwały ponad dwie godziny.

Miejsce zdarzenia

new, sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj