Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 lipca 2018
  • wyświetleń: 7495

Łukasz Piszczek w najgorszej "11" mundialu wg gazety L'Equipe

Mundial w Rosji się zakończył i przyszedł czas podsumowań piłkarskich Mistrzostw Świata. Tradycyjnie tworzone są zestawienia najlepszych piłkarzy i tych, którzy najbardziej rozczarowali. Niestety, wśród tej drugiej grupy jest Łukasz Piszczek. Goczałkowiczanin znalazł się w w najgorszej "jedenastce" stworzonej przez opiniotwórczy francuski "L'Equipe".

Choć najważniejszy piłkarski turniej zakończył się w niedzielę, to nie milkną jego echa. Gwiazdy odbierają słuszny aplauz, przegranym wciąż ciężko przełknąć gorycz porażki i straconej szansy. W futbolowym świecie nikt nie ukrywa, że jednym z największych rozczarowań była reprezentacja Polski.

Popularna gazeta "L'Equipe" przygotowała ranking najlepszych i najgorszych zawodników. Na podstawie przyznawanych po każdym meczu ocen stworzyła drużynę najlepszych i najgorszych zawodników mundialu. W tym drugim zespole jest aż trzech piłkarzy z naszego kraju, między innymi Łukasz Piszczek. Goczałkowiczanin, choć jako piłkarz może się pochwalić wieloma wspaniałymi osiągnięciami i olbrzymich umiejętności odmówić mu nie można, to najważniejszego turnieju życia nie zaliczy do udanych.

Poza Łukaszem Piszczkiem w najgorszej drużynie są także Maciej Rybus i Jacek Góralski. W ich towarzystwie znaleźli się między innymi Niemcy, Argentyńczyk i Meksykanin.

Tak wygląda drużyna najgorszych wg L'Equipe: Wilfredo Caballero (Argentyna) - Łukasz Piszczek (Polska), Edson Alvarez (Meksyk), Oscar Duarte (Kostaryka), Maciej Rybus (Polska) - Sami Khedira (Niemcy), Jacek Góralski (Polska) - Thomas Mueller (Niemcy), Mesut Oezil (Niemcy), Pione Sisto (Dania) - Kelechi Iheanacho (Nigeria).

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.