pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 22 lipca 2018
  • 26 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 10434

Rajd Koroną Zapory w Goczałkowicach-Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Za nami:

W niedzielę 26 sierpnia z parkingu przy hali sportowej ok. godziny 14.00 już po raz dziewiąty wystartuje "Rajd Rowerowy Koroną Zapory pod patronatem Wójta Gminy Goczałkowice - Zdrój Pani Gabrieli Placha".

Rajd Koroną Zapory


Jak w latach ubiegłych trasa będzie prowadzić koroną zapory, lasami w Czarnolesiu, poprzez piękne goczałkowickie szlaki rowerowe, a jej długość to ok. 22 km. Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach - Zdroju, we współpracy z Gminą Goczałkowice - Zdrój i Ochotniczą Strażą Pożarną. Przed startem dla pierwszych 150 zapisanych wcześniej uczestników (samodzielnie jadących na rowerze) zostaną rozdane okolicznościowe koszulki, a na mecie będzie czekać kiełbaska z grilla oraz grochówka. Oczywiście nie zabraknie losowania nagród których fundatorami będą przedstawiciele goczałkowickich firm.

Zapisów można dokonywać od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30 w biurze GOSiR lub telefonicznie 32 212-74-24 do 17.08.2018r.

Wydawanie koszulek zapisanym wcześniej uczestnikom będzie odbywać się w godzinach 13.00 do 13.45!, następnie spiker powita wszystkich uczestników, przekaże parę wskazówek dotyczących przebiegu rajdu, a ok 14.10 komandorzy dadzą sygnał do startu. Powrót przewidujemy na godzinę 16.10, a zakończenie całej imprezy na godzinę 17.00.

Rajd Koroną zapory, trasa

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj