pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 września 2005
  • wyświetleń: 2981

Regulamin konkursu fotograficznego

Konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie z wakacji 2005 rozpoczyna się 1 października. Podzielony został na 4 tygodniowe edycje, spośród których wyłonionych zostanie 20 finałowych zdjęć. Wielki finał rozpocznie się 31 października i potrwa do 6 listopada 2005r. Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu.

Regulamin konkursu na najlepsze zdjęcie z wakacji

1. Konkurs trwa od 1 do 30 października (eliminacje) oraz od 31 października 6 listopada (finał).

2. Konkurs podzielony jest na 4 tygodniowe edycje. Każda z nich trwa od poniedziałku do niedzieli (z wyjątkiem pierwszej edycji, która potrwa w sumie 9 dni - od 1 do 9 października).

3. Finał konkursu rozpocznie się 31 października i potrwa do 6 listopada 2005r.

4. W finale weźmie udział 20 najlepszych zdjęć wyłonionych w poszczególnych edycjach (po 5 najlepszych z każdej edycji).

5. W konkursie może wziąć udział każdy kto prześle zdjęcie (maksymalnie 3) własnego autorstwa na adres redakcja@pless.pl i potwierdzi chęć wzięcia udziału e-mailem zwrotnym. Zdjęcia należy przesłać wraz z krótkim opisem, imieniem nazwiskiem i numerem telefonu (do wiadomości redakcji).

6. Zdjęcia należy wysłać w formacie cyfrowym (plik JPG) o wielkości nie większej niż 1MB

7. Zdjęcia muszą być wykonane w ciągu bieżącego roku.

8. Autorzy zdjęć, które będą premiowane nagrodami, są zobowiązani do przedstawienia oryginału zdjęcia.

9. Technika wykonania zdjęć jest dowolna. Mogą to być np. zdjęcia wykonane tradycyjnym aparatem, a następnie zeskanowane.

10. Osoba, która bierze udział w konkursie wyraża zgodę na publikację zdjęcia w serwisie podroze.pless.pl.

11. Od poniedziałku do niedzieli na stronie www.podroze.pless.pl publikowanych będzie 20 zdjęć wybranych przez komisje konkursową.

12. Internauci w ciągu jednej edycji głosują tylko na jedno zdjęcie. Warunkiem oddania głosu, jest podanie swojego adresu email, na który przyjdzie prośba o potwierdzenie udziału w głosowaniu. Dopiero po kliknięciu na specjalny link zawarty w mailu, głos jest zliczany.

13. Do finału przechodzą po 3 najlepsze zdjęcia z każdej edycji wybrane przez internautów oraz dwa zdjęcie wybrane przez komisję konkursową.

14. Głosowanie w finale będzie przebiegało za pomocą SMS'ów.

14. Dla autorów 3 najlepszych zdjęć finałowych przewidziano atrakcyjne nagrody.

15. Organizatorem konkursu jest portal pless.pl.

16. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.