pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 maja 2018
  • wyświetleń: 7936

Wypadek na DK-1 w Pszczynie - zabrakło odległości między autami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W poniedziałek na krajowej "jedynce" na wysokości Pszczyny doszło do wypadku drogowego. Ranny w zdarzeniu został 40-latek. Policja ustala dokładny przebieg wypadku i jego okoliczności.

Kilka minut po 15.00 na lewym pasie DK-1 zderzyły się dwa samochody: VW Transporter i Chrysler Sebring. Jak wstępnie ustali policjanci, wypadek spowodowany był niewystarczającą odległością pomiędzy samochodami. Ze sporządzonej przez nich notatki wynika, że oba pojazdy znajdowały się na lewym pasie ruchu.

- Kierowca Transportera jechał za Sebringiem. Widać zabrakło metrów pomiędzy autami, ponieważ w momencie, kiedy kierowca tego drugiego samochodu zaczął hamować, 30-latek z Volkswagena nie zdołał odpowiednio zwolnić i uniknąć zderzenia - informuje Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie.

Do szpitala trafił właściciel Chryslera. Mężczyzna po zdarzeniu uskarżał się na silny ból pleców. Wiadomo, że zarówno ranny 40-latek, jak i drugi kierowca, byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj