pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 marca 2018
  • wyświetleń: 4643

[WIDEO] Policjantka z Pszczyny w jęz. migowym informuje o infolinii

We wtorek reprezentacja Polski zmierzy się na Stadionie Śląskim w Chorzowie w towarzyskim meczu z Koreą Południową. Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie - asp. sztab. Karolina Błaszczyk, w języku migowym przekazuje informację o działającej infolinii, na którą osoby niesłyszące mogą wysyłać SMS-y z prośbą o pomoc.W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach od pewnego już czasu działa infolinia, na którą osoby niesłyszące mogą wysyłać SMS-y z prośbą o pomoc. W dniu meczu towarzyskiego Polska-Korea Płd., który odbędzie się we wtorek, 27 marca może ona być szczególnie przydatna osobom potrzebującym.

Na przedstawionym filmie, oficer prasowy komendy w Pszczynie - asp. sztab. Karolina Błaszczyk, która wraz z innymi policjantami ukończyła kurs języka migowego II stopnia - przekazuje wszystkim niesłyszącym w języku migowym informację o działającej infolinii.

BM / pless.pl, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.