pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 lutego 2018
  • wyświetleń: 2911

Jachtklub PTTK Pszczyna: Kurs na stopień żeglarza jachtowego

Artykuł sponsorowany:

Jachtklub PTTK Pszczyna tradycyjnie organizuje kurs na stopień żeglarza jachtowego. Stopień ten pozwala prowadzić jachty na wodach śródlądowych bez ograniczeń długości jachtu i powierzchni ożaglowania. W ograniczonym zakresie pozwala również na rejsy morskie. Uprawnienia żeglarza jachtowego otwierają furtkę do kolejnych uprawnień.

Jachtklub Pszczyna


Od wielu lat możemy pochwalić się wysokim poziomem szkolenia i zdawalności egzaminów państwowych, na co wskazuje również duże zainteresowanie naszymi kursami.

Pierwsze zajęcia w ramach kursu odbędzie się 21.02.2018 (środa)o godzinie 17.30 w Hotelu PTTK przy ulicy Bogedaina w Pszczynie. Zapraszamy. Koszt 850 zł (750 zł uczniowie) płatne w dwóch ratach. Ilość miejsc ograniczona!

Jeżeli szukasz nowych wyzwań, chcesz odkryć nowy "wodny " świat lub po prostu chciałbyś poszerzyć swoje uprawnienia, skorzystaj z naszej propozycji.Patent żeglarza jachtowego pozwala na prowadzenie jachtów żaglowych na wszystkich wodach śródlądowych bez ograniczeń. Brak wcześniejszego kontaktu z żeglarstwem nie jest przeszkodą w rozpoczęciu kursu. Zapoznamy Cię z nowym środowiskiem i nauczymy, jak zostać "wilkiem morskim".

Przekonasz się również, że wbrew obiegowym opiniom, nie jest to sport czy zajęcie wyłącznie dla osób z zasobnym portfelem. Jachtklub PTTK Pszczyna istnieje od ponad pięćdziesięciu lat i praktycznie nieprzerwanie organizuje kursy na kolejne stopnie żeglarskie.

Wielu z naszych byłych nowicjuszy - kursantów jest dzisiaj instruktorami żeglarstwa, prowadzi rejsy morskie oraz startuje w regatach w randze Mistrzostw Polski i Śląska.

Kontakt: komandor@jachtklub-pszczyna.pl

Więcej informacji na stronie jachtklub-pszczyna.pl