pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 lutego 2018
  • wyświetleń: 5972

Podniebna przygoda z WizzAir! Rekrutacja stewardess i stewardów

Za nami:

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że niebo jest Twoim biurem? Teraz jest to możliwe! Wizz Air, największa tania linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej poszukuje wesołych, energicznych i pozytywnych kandydatów do członkostwa w międzynarodowej załodze kabinowej. Swoich sił będą mogli spróbować także mieszkańcy pszczyniacy!Obecnie linia lotnicza zatrudnia ponad 1600 członków personelu pokładowego, którzy pracują w 28 bazach w całej Europie Środkowej i Wschodniej.

- Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w lotnictwie, czy marzysz tylko o życiu stewardesy, znajdziesz swoje miejsce w zespole WIZZ i przekonasz się, że twoja praca może być twoją pasją. Dołącz do nas i rozpocznij swoją podróż - zachęca Wizz Air.

Rekrutacja w pobliskich Tychach odbędzie się w środę, 21 lutego o godzinie 10.00 w Hotelu Arena, przy ul. Gen. de Gaulle'a 8.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.wizzair.com/career.

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.