pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 lutego 2018
  • wyświetleń: 5082

Nabór chętnych na instalacje fotowoltaiczne w gminie Miedźna

Mieszkańcy gminy Miedźna mogą wziąć udział w projekcie pozwalającym na dofinansowanie do zakupu i montażu ogniw fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych. W lutym w Urzędzie Gminy są przyjmowane deklaracje i ankiety.

W regulaminie urząd informuje, że przedmiotem projektu będzie montaż instalacji paneli fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej (instalacje prosumenckie, z możliwością oddawania energii do sieci i uzyskania opustów w cenie energii) w budynkach stale zamieszkałych, położonych na terenie gminy.

Urząd zastrzega, że w budynku nie może być prowadzona działalność gospodarcza, rolnicza lub agroturystyczna. Projekt nie obejmuje także wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych.

Poziom dofinansowania może wynieść maksymalnie 85% kosztów kwalifikowanych. Deklarację wraz z ankietą można składać w Urzędzie Gminy Miedźna od 1 do 26 lutego.

Regulamin oraz niezbędne wnioski są dostępne na stronie Urzędu Gminy.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.