pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 stycznia 2018
  • 17 lutego 2018
  • wyświetleń: 8602

[ZDJĘCIA] Zaśpiewali dla Hospicjum św. Ojca Pio i wręczyli nagrody

W niedzielę 11 lutego w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury odbył się kolejny już koncert dla Hospicjum Św. Ojca Pio.

Koncert dla Hospicjum św. Ojca Pio - 11.02.2018 · fot. Beata Zamlewska-Pałyga


Program przygotowany został przez grupę wokalistów i recytatorów realizujących dwa cykle poetycko - muzyczne: "Dzieci dzieciom" i "Poezja i muzyka pod 13". Zagrały także dwa zaproszone zespoły młodzieżowe: "now" i "Koszau". W trakcie koncertu wręczono brązowe, srebrne i złote odznaki zwycięzcom akcji "Zdobywamy szczyty dla Hospicjum". Szczegółowe informacje o wyróżnionych znaleźć można na stronie: www.hospicjumojcapio.pless.pl.

Koncert dla Hospicjum św. Ojca Pio - 11.02.2018
Koncert dla Hospicjum św. Ojca Pio - 11.02.2018 · fot. Beata Zamlewska-Pałyga


Recytatorzy (Karina Bieszczad, Elżbieta Jasińska i Michał Pudełko) prezentowali starannie dobrane aforyzmy o miłości, przyjaźni, człowieczeństwie i nadziei. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili:
  • Hania Gazda i Dobrusia Kutarba ("Do słońca leć"),
  • Agatka Szwedka i Oliwka Rozmus ("Świat to muzyka"),
  • Roksana Sawicka i Szymon Kaul ("Wszystko za wszystko"),
  • Magda Drobiec, Paulina Chodura, Renata Zborowska, Marek Peła, Grzegorz Szwedka i Grzegorz Wuwer ("Cóż bez miłości wart jest świat", "Baby, ach te baby", "Z tobą chcę oglądać świat" i "Mamy tylko siebie"),
  • zespół wokalny Trzynastka z UTW ("Wielka woda"),
  • Zespół "now" (Dominika Pałyz, Szymon Pałyz, Kuba Kałuża i Dorota Duda) wykonał piosenkę Moniki Brodki "Varsowie" oraz własną kompozycję "86400",
  • Zespół "Koszau" (Karol Ochodek, Łukasz Bielecki, Dariusz Tatoj i Kuba Bułka) przedstawił własne utwory; "Pokaż się" i "Przemyśli".


Koncert dla Hospicjum św. Ojca Pio - 11.02.2018
Koncert dla Hospicjum św. Ojca Pio - 11.02.2018 · fot. Beata Zamlewska-Pałyga


- Koncert bardzo się podobał zgromadzonym w Pszczyńskim Centrum Kultury. Był to nasz kolejny wkład w działalność Hospicjum i cieszymy się, że możemy przynajmniej w taki sposób włączyć się w realizację planów tej jakże potrzebnej organizacji - mówi Renata Zborowska.

Renata Zborowska / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.