pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 stycznia 2018
  • 26 stycznia 2018
  • wyświetleń: 12703

Koncert charytatywny w Pszczynie - zagra Stanisław Soyka

Za nami:

Kościół ewangelicko-augsburski w Pszczynie, który corocznie jest miejscem koncertów charytatywnych na rzecz najbardziej potrzebujących, tym razem będzie sceną dla Stanisława Soyki, uznanego wokalisty i kompozytora jazzowego oraz multiinstrumentalisty. Artysta zagra na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci.

Zaproszenie Stanisława SoykiLoading...


Zaproszenie Martyny WojciechowskiejLoading...


Klimatyczny, muzyczny spektakl przy dźwiękach fortepianu odbędzie się 26 stycznia o godzinie 18.00. Bilety dostępne są w Ticketmaster, kościele ewangelicko-augsburskim, Pszczyńskim Centrum Kultury oraz siedzibie hospicjum, w Tychach, ul. Jaroszowicka 113. Cały dochód z koncertu przekazany zostanie na rzecz Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci "Świetlikowo", by pomóc jej bezpłatnie opiekować się dziećmi dotkniętymi nieuleczalną chorobą oraz zebrać środki pieniężne na rzecz finalizacji budowy Centrum Opieki Dziennej i Hospicjum Stacjonarnego.

Stanisław Soyka z zespołem


W maju 2017 roku z inicjatywy Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci "Świetlikowo" powstał Ośrodek Opieki Dziennej dla nieuleczalnie chorych dzieci. Przypomina przedszkole czy świetlicę z pełną profesjonalną opieką pielęgniarek, opiekunów medycznych, rehabilitantów, logopedy, pedagoga oraz psychologa. Świetlikowo niesie w pełni bezpłatną pomoc nie tylko dzieciom z różnych miast Śląska, ale także ich rodzicom, którzy poświęcając się przez lata opiece nad ciężko chorym dzieckiem, rezygnują ze swojego życia zawodowego i - niejednokrotnie - towarzyskiego. Nowatorski projekt był bardzo kosztowny i pochłonął środki finansowe przekraczające możliwości Fundacji.

Konkurs

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.