pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 października 2017
  • 30 października 2017
  • wyświetleń: 9186

Muzeum Zamkowe w Pszczynie w reklamie firmy odzieżowej Cadini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zamek" podaj

Pszczyńskie Muzeum Zamkowe ponownie posłużyło jako scenografia przy produkcji filmu reklamowego. Tym razem jego przepiękne komnaty mają skusić do skorzystania z produktów odzieżowej firmy Cadini.

Niemalże rok temu w obiegu pojawił się film reklamowy pakistańskiej firmy produkującej kosmetyki. Klip był kręcony w Pszczynie oraz w Książu. Z naszego miasta pokazano wnętrza Muzeum Zamkowego, głównie Salę Lustrzaną i Westybul. W roli głównej wystąpiła Zareen Khan, pochodząca z Indii modelka i aktorka.

Ujęcia nagrywała wówczas krakowska spółka Film Polska Productions. Teraz ta sama grupa powróciła, by w przepięknych komnatach pszczyńskiego Muzeum Zamkowego stworzyć reklamę marki Cadini, skierowaną do klientów w Indiach. Tym razem możemy zobaczyć jak po pałacowych podłogach przechadzają się aktor Konrad Pondo oraz Wioleta Budnik-Jűhlke.

Efekt tych prac możecie obejrzeć poniżej:Film z poprzedniej reklamy znajdziecie pod adresem: wiadomosci.pless.pl/45409

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Zamek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zamek" podaj