pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 października 2017
  • 1 listopada 2017
  • wyświetleń: 4147

Kobiór, Miedźna: darmowe przejazdy w święto Wszystkich Świętych

Za nami:

W dniu Wszystkich Świętych, 1 listopada pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej w Kobiórze i Miedźnej będą mogli skorzystać z darmowych przejazdów.

autobus, przystanek, wartogłowiec, pkm, mzk
fot. Michał Kasperczyk - Radny Miasta Tychy


Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Tychy 1 listopada pasażerowie uprawnieni są do bezpłatnych przejazdów w całej sieci komunikacyjnej organizowanej przez MZK Tychy. Informacje dotycząc transportu obowiązującego w okresie Wszystkich Świętych dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Zarządu Komunikacji w Tychach.

- Niestety nie uda się póki co utworzenie specjalnego korytarza dla komunikacji miejskiej poboczem ulicy Oświęcimskiej od Wartogłowca do Browaru m.in. ze względów bezpieczeństwa - brak chodnika dla pieszych w tym miejscu, którzy chcąc nie chcąc idą poboczem. Tak więc autobusy mogą mieć niewielkie opóźnienia stojąc w korku. Może w przyszłości sytuacja ulegnie zmianie, obecnie przygotowywane są prace zmierzające do oświetlenia tego odcinka drogi DK-44 - informuje Michał Kasperczyk, radny miasta Tychy.

BM / pless.pl, źródło: MZK Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.