pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 października 2017
  • wyświetleń: 11417

Dni otwarte oraz wielkie otwarcie damskiego klubu FIT LADY

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj

Artykuł sponsorowany:

FIT LADY zaprasza wszystkie Panie od poniedziałku do piątku (16-20 października) na dni otwarte w godzinach 16.00-20.00. W tych dniach bezpłatnie będzie można korzystać z ćwiczeń treningu obwodowego - CIRCUIT TRAINING. Na wszystkie Panie czekać będzie wiele atrakcji.

Podczas dni otwartych nastąpi również przedsprzedaż karnetów, a 5 pierwszych Pań, które każdego dnia zakupią karnet FIT LADY otrzyma atrakcyjne nagrody. W dniu wielkiego otwarcia, tj. w sobotę, 21 października, wśród pierwszych 50 klubowiczek w drodze konkursu zostanie wybrana jedna, która otrzyma 2-osobowy pobyt wakacyjny w 4-gwiazdkowym hotelu nad Morzem Czarnym! (dojazd i wyżywienie we własnym zakresie)Klub FIT LADY znajduje się w Pszczynie przy ul. Bednorza 14 i został stworzony wyłącznie dla kobiet i to w każdym wieku i poziomie kondycji. To miejsce, gdzie można miło spędzić czas z przyjaciółkami, a przy okazji zrobić coś pożytecznego dla siebie. Wspólne ćwiczenia umożliwiają rozmowy, nawiązanie nowych znajomości i wspólną zabawę, a przyjazna atmosfera, nastrojowa muzyka oraz indywidualna opieka instruktorek zmotywują Cię do osiągnięcia lepszej formy i dobrego samopoczucia.

FIT LADY - Pszczyna ul. Bednorza 14, · fot. FIT LADY - Pszczyna ul. Bednorza 14,


Fitlady to jedyny klub w Pszczynie dla kobiet oferujący m.in. trening obwodowy - CIRCUIT TRAINING.

Oferujemy niezwykle różnorodny trening przy minimalnym nakładzie czasu - tylko 30 minut 3 razy w tygodniu. Efektywne 30-minutowe sesje treningowe FIT LADY wzmacniają wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a trening obwodowy FIT LADY jest sprawdzoną kombinacją ćwiczeń aerobowych z treningiem siłowym, umożliwiającą spalenie nawet 450 kalorii podczas jednej sesji.

FIT LADY - Pszczyna ul. Bednorza 14, · fot. FIT LADY - Pszczyna ul. Bednorza 14,


U nas nie ma sztywnych godzin treningu, nie musisz dopasowywać swojego planu dnia do grafiku klubu, rozpoczynasz ćwiczenia, kiedy Tobie to odpowiada, dlatego nigdy nie spóźnisz się i nigdy nie przepadną Ci zajęcia. Po prostu przychodzisz i włączasz się do kręgu FIT LADY. Wspólnie z innymi klubowiczkami w przyjaznej atmosferze i z pomocą instruktorek, które czuwają nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i mobilizują do działania, szybko osiągniesz zamierzone cele. Będziesz cieszyć się dobrą kondycją oraz poprawisz swoje samopoczucie.

Nagroda w konkursie:Pobyt w 4- gwiazdkowym hotelu nad morzem czarnym - Nagroda główna w konkursie FIT LADY · fot. FIT LADY


---------

FIT LADY
ul. Bednorza 14,
43-200 Pszczyna
tel.: 577 150 601
www.fitlady.pl

Godziny otwarcia od 23 października:
Poniedziałek - Piątek godz. 9:00 -12:00 / przerwa / 16:00 - 20:00
Sobota godz. 9:00 -12:00
Niedziela - nieczynneFitLady Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 14

tel. 577 150 601