Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 września 2017
  • 25 września 2017
  • wyświetleń: 18690

[WIDEO, ZDJĘCIA] Festiwal Sportu i Charytatywny Maraton Zumby

W niedzielę, 24 września w Pszczynie po raz pierwszy w naszym mieście odbył się Festiwal Sportu i Rekreacji połączony z Charytatywnym Maratonem Zumby. Ta sportowa impreza miała na celu m.in. przedstawienie zakresu zajęć sportowych, jakie mają do zaoferowania dzieciom, młodzieży i dorosłym pszczyńskie kluby sportowe.

Festiwal Rekreacji i Sportu w Pszczynie - 24.09.2017 r. · fot. Andrzej Grynpeter
Podczas imprezy prezentowana była oferta zajęć z badmintona, piłki nożnej, nurkowania, lekkiej atletyki, szachów, żeglarstwa, jeździectwa, pływania, tańca towarzyskiego, tenisa ziemnego, narciarstwa alpejskiego oraz squasha. Ponadto można było zobaczyć pokazowe zajęcia, jak również wziąć w nich udział.

Charytatywny Maraton Zumby i Tańca - 24.09.2017 r. · fot. Andrzej Grynpeter
Druga część festiwalu to wielki Charytatywny Maraton Zumby i Tańca, który zorganizowały Pszczyńskie Zumbiarki i SPOT fitness. Na płycie pszczyńskiego rynku można było podziwiać najlepszych instruktorów zumby z naszego województwa i okolic. Były również pokazy dancehallu, trampoliny i kettlebell hardstyle. Na zakończenie całej imprezy wystąpił zespół sPolish Radio.

Festiwal Rekreacji i Sportu - 24.09.2017 · fot. Andrzej Grynpeter


Loading...


Festiwal Sportu i Rekreacji oraz Maraton Zumby i Tańca połączony był z akcją charytatywną na rzecz Karoliny Wiery. Podczas wydarzenia udało się zebrać 8388,40 zł, które przekażą na jej leczenie.

Loading...


Organizatorem festiwalu był Urząd Miasta Pszczyna, MORiS, GregTeam oraz SPOT fitness. Charytatywny Maraton Zumby i Tańca wpisał się już na stałe w kalendarz imprezowy Pszczyny. Mamy nadzieję, że podobnie będzie z Festiwalem Rekreacji i Sportu. Patronem medialnym imprezy jest portal pless.pl.

Loading...


spot fitness
Na płycie pszczyńskiego rynku można było podziwiać najlepszych instruktorów zumby · fot. www.facebook.com/spotpszczyna

mot, BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.