pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 września 2017
  • wyświetleń: 8160

Motocyklista z 3,5 promilami, bez uprawnień i aktualnej polisy OC

Słowa podziękowania należą się dwojgu mieszkańcom Woli, którzy uniemożliwili dalszą jazdę 45-letniemu, pijanemu motocykliście. Nieodpowiedzialny kierowca hondy stworzył bardzo duże zagrożenie, kiedy przejeżdżał przez centrum miejscowości mając w organizmie blisko 3,5 promila alkoholu.

Wczoraj, kilka minut po godz. 13, dyżurny pszczyńskiej komendy odebrał zgłoszenie o próbie ujęcia nietrzeźwego motocyklisty. Mężczyzna jechał "wężykiem" ulicą Górniczą w Woli. Dwoje świadków tego zdarzenia postanowiło nie czekać na tragiczny finał, tylko natychmiast działać. Zastawili więc drogę motocykliście, uniemożliwiając mu dalszą jazdę.

Po przybyciu na miejsce policjantów okazało się, że mężczyzna miał w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Co więcej, jego motocykl nie był dopuszczony do ruchu, a on sam nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdu. Mężczyzna nie miał też wykupionego obowiązkowego ubezpieczenia!

Nieodpowiedzialnemu mężczyźnie grozi teraz wysoka grzywna, zakazem prowadzenia pojazdów oraz kara więzienia.

ups / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.