pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2017
  • 7 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 9317

Pszczyńskie Muzeum Zamkowe na 1. miejscu w zabawie POT

Zamek w Pszczynie bierze udział w zabawie przygotowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Był jednym z pięciu obiektów, które rywalizowały o reprezentowanie województwa śląskiego w ogólnopolskim rankingu. Dzięki licznym głosom wygrał rywalizację wojewódzką i awansował do ogólnopolskiego zestawienia.

zamek
Muzeum Zamkowe w Pszczynie · fot. pless.pl


Na portalu Polska.travel uruchomiona została sonda, w której spośród pięciu propozycji internauci wybierali najpiękniejszy zamek lub pałac z województwa śląskiego. O to miano rywalizowały: pałac w Pławniowicach, ruiny zamku Ogrodzieniec, Stary Zamek w Żywcu, Zamek Prezydencki w Wiśle oraz zamek w Pszczynie. Pszczyński obiekt zdobył 56,4% i zdecydowanie wygrał wojewódzki konkurs. Tym samym awansował do krajowego finału.

Pełne wyniki głosowanie możecie obejrzeć na stronie www.polska.travel/pl/poll/56-wybierz-najlepszy-wedlug-ciebie-zamek-lub-palac-w-wojewodztwie-slaskim

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.