pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 25 czerwca 2017
  • 26 czerwca 2017
  • wyświetleń: 70887

Tragedia w Łące. Mężczyzna utonął w jeziorze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Tragicznie rozpoczął się sezon kąpielowy w naszym regionie. W sobotę z Wisły w Zabrzegu wyłowiono ciało mężczyzny. W niedzielę w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące doszło do kolejnego utonięcia.

Reanimacja mężczyzny w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące - 25.06.2017, godz. 14.00 · fot. pless.pl


Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godziny 13.30. Dwóch mężczyzn, zięć z teściem, wypożyczyli kajak i wypłynęli na jezioro. Niestety wysoka fala przewróciła łódź turystyczną, mężczyźni wpadli do wody i dryfowali na tafli jeziora. Obaj mieli założone kapoki.

Młodszy z nich został wyciągnięty z wody przez turystę, który przepływał niewielkim pontonem. Starszego mężczyznę wyłowili z wody strażacy.

56-latek z Jastrzębia-Zdroju nie dawał oznak życia. Jeszcze przed przybiciem do pomostu rozpoczęto akcję reanimacyjną, która trwała ponad godzinę. Niestety nie udało się przywrócić czynności życiowych i stwierdzono zgon. Przybyły na miejsce prokurator nie zarządził sekcji zwłok.

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj