Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2017
  • 21 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 31165

Fit Matka Wariatka wydała książkę! Jest numer 1 w Empiku - będzie hit!

Joanna Kajstura z Pszczyny, znana większej ilości osób jako Fit Matka Wariatka, napisała książkę. Choć będzie ona miała premierę dopiero 24 maja, to już dziś jest w dziesiątce najlepiej sprzedających się pozycji w Empiku! Na początku tygodnia znalazła się na pierwszym miejscu w zestawieniu tej sieci! Zapowiada się prawdziwy hit!

Fit Matka Wariatka, Cały ten burdel, Kajstura


Książka nosi tytuł "Cały ten burdel. Nieporadnik fit matki wariatki". Została wydana przez Burda Publishing Polska. Kilka dni temu pojawiła się już możliwość jej zamawiania w sieci Empik. Kosztuje około 30 złotych (w zależności od posiadania karty Empik).

Opis książki:

Tę książkę napisałam dla Ciebie. Tak, właśnie dla Ciebie! Napisałam ją po to, abyś zrozumiała, że jesteś wyjątkowa, ze wszystkimi swoimi problemami, z dniami, które szarością zasnuwają Twe oczy, z niepewnością o to, co przyniesie kolejny dzień. Napisałam ją dla Ciebie, żebyś zdała sobie sprawę z tego, że jesteś ważna. Że, pomimo swojej zwyczajności i przeciętności, jesteś niezastąpiona.

Napisałam ją dla Ciebie, żebyś zrozumiała, że bez Ciebie ten świat byłby smutny i niepełny. Napisałam ją dla Ciebie, abyś zrozumiała, że jesteśmy takie same. My, kobiety - niezmierzona siła.

Napisałam ją także dla siebie, abym zrozumiała to wszystko, o czym piszę powyżej.


Warto zauważyć, że kilka dni po pojawieniu się zapowiedzi książka Joanny Kajstury awansowała na pierwsze miejsce w kategorii książek w sieci Empik.

Fit Matka Wariatka
Zestawienie TOP 100 w kategorii książki w sieci Empik · fot. empik.com


Joanna Kajstura i jej postać Fit Matki Wariatki to jeden z najpopularniejszych profili facebookowych tego typu. Jej internetowy profil obserwuje blisko 170 tysięcy osób. Jak sama pisze, strona jest dla każdej kobiety, która chce zmienić swoje ciało, ale nie wie jak zacząć, nie wie jak się odżywiać, nie zna programów treningowych, nie ma cierpliwości lub brak jej wytrwałości. Na profilu systematycznie są zamieszczane filmiki z treningów.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.