Wiadomości
- 27 marca 2017
- wyświetleń: 3478
Złodzieje rowerów już dali się we znaki pszczynianom
Kilka dni cieplejszych temperatur sprawiło, że coraz więcej osób chętnie korzysta z rowerów, poruszając się po Pszczynie. Niestety, niemal równocześnie w mieście pojawili się złodzieje jednośladów.
Do ostatniej kradzieży doszło w piątek. Z otwartej posesji przy ulicy Dworcowej skradziono rower marki Alpin o wartości 1000 złotych. Sprawca nie został jeszcze ustalony, policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.
Zobacz także
Gorący temat[WIDEO, ZDJĘCIA] Włamanie do firmy w Ćwiklicach. Właściciele apelują o sprawdzenie kamer
Wola: ukradł nastolatkowi rower pozostawiony pod szkołą i nie chciał oddać
Kobiór: włamania do domów jednorodzinnych! Bądźcie czujni!
Uważajcie! Ktoś obserwuje domy w Wiśle Wielkiej!
Uciekali przed odpowiedzialnością karną. 3 osoby trafiły za kraty
Na osiedlu Piastów dochodzi do włamań. Zabezpieczajmy swoje mieszkania!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







