Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 marca 2017
  • 11 czerwca 2017
  • wyświetleń: 28817

[WIDEO] XXII Dni Goczałkowic-Zdroju z Golec uOrkiestrą

Wielu mieszkańców, kuracjuszy i turystów w niedzielne popołudnie zgromadziło się w otoczeniu pięknej figury kwiatowej by przy dźwiękach orkiestry dętej świętować 25. urodziny Gminy Goczałkowice-Zdrój połączone z XXII obchodami Dni Goczałkowic. Główną, choć nie jedyną atrakcją był koncert zespołu Golec uOrkiestra.W efektownym pochodzie alejkami parku zdrojowego przeszła parada na czele z formacją mażoretek "Gracja" ze Starej Wsi - gmina Wilamowice, z towarzyszeniem orkiestry dętej z Kaniowa - gmina Bestwina.

Przed pokazem artystycznym mażoretek i koncertem orkiestry licznie zgromadzeni widzowie zostali poczęstowani przez wójta Gminy Goczałkowice-Zdrój Gabrielę Plachę urodzinowym ciastem.Gwiazdą wieczoru był jeden z najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej - Golec uOrkiestrę. Artyści wystąpili na boisku goczałkowickiego LKS-u 11 czerwca.

Na zakończenie imprezy publiczność zobaczyła piękny pokaz tańczących fontann.

Loading...

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.