Wiadomości
- 9 marca 2017
- wyświetleń: 3197
Pszczyńska spółdzielnia przekazała strażakom detektor tlenku węgla
We wtorek Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa przekazała strażakom KP PSP urządzenie do wykrywania tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

Sprzęt trafi na wyposażenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Detektor służyć będzie do określania stopnia zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi, którzy mogli mieć kontakt z tzw. "cichym zabójcą". Dzięki temu sprzętowi, strażacy jeszcze skuteczniej będą mogli udzielać pomocy naszym mieszkańcom.
Zobacz także
Pszczyna: 4-osobowa rodzina podtruła się tlenkiem węgla
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
[WIDEO, FOTO] Nocny pożar samochodu przy markecie Carrefour
Pożar pustostanu przy ul. Podlaskiej w Łące. Mężczyzna trafił do szpitala
[ZDJĘCIA] Strażackie święto: uroczysta zbiórka w Komendzie PSP w Pszczynie
[FOTO] Wisła Mała: pożar wiaty gospodarczej. W akcji cztery zastępy straży pożarnej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









