pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 7 lutego 2017
 • wyświetleń: 3978

Gabinet Masażu Fizjos na Walentynki i nie tylko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj

Artykuł sponsorowany:

Zachęcamy wszystkich zakochanych do obdarowania swojej drugiej połowy chwilą relaksu w zaciszu gabinetu Fizjos w Pszczynie przy ul. Zamenhofa 4/3.

Gabinet Masażu i Rehabilitacji Fizjos - Pszczyna, ul. Zamenhofa 4/3a


Dlaczego warto skorzystać z WALENTYNKOWYCH BONÓW UPOMINKOWYCH właśnie w naszym gabinecie?

 • Personel - masażystki, fizjoterapeutki z wyższym wykształceniem z kilkuletnim doświadczeniem w sztuce masażu oraz rehabilitacji. Zapewniamy nie tylko profesjonalnie wykonane zabiegi masażu, ale także skuteczną pomoc w dolegliwościach bólowych stawów i mięśni.


 • Gabinety - naszym klientom zapewniamy ciepłe i nowoczesne gabinety wyposażone w duże, wygodne stoły, nastrojową muzykę, oleje zapachowe i świece. Przytulne i klimatyczne wnętrza zapewnią Państwu większy komfort zabiegów. Tworząc dla Państwa ofertę zadbaliśmy o wszystkie szczegóły. Oprócz możliwości skorzystania z łazienki z prysznicem, na miejscu zapewniamy jednorazową odzież do zabiegów oraz ręczniki kąpielowe. Osobne wejścia do naszych gabinetów zapewniają naszym klientom komfort i swobodę w czasie wizyty.


 • Szeroka oferta - wykonujemy szeroki zakres zabiegów masażu: lecznicze, relaksacyjne, peelingujące, orientalne, wyszczuplające, antycellulitowe, ujędrniające.


 • Dostępność terminów - jesteśmy do Państwa dyspozycji od godziny 8.00, w tygodniu do godziny 21.00, w soboty do godziny 19.00.


 • Organizacja - wszystkie wizyty umawiamy na konkretne godziny, bez zbędnego czekania z dopasowaniem do indywidualnych potrzeb i systemu pracy naszych klientów. Dbamy o systematyczność i szybką dostępność terminów zabiegów.


 • Bony upominkowe - na każdą okazję, gdy chcemy podarować zdrowie i przyjemność w jednym. Bony w naszym gabinecie można zakupić nie wychodząc z domu, służymy również radą, co do wyboru podarunkowego zabiegu.


Gabinet Masażu i Rehabilitacji Fizjos - Pszczyna, ul. Zamenhofa 4/3a


 • Masaże dla par - wykonujemy również masaże podwójne, zarówno w jednym gabinecie, jak i w dwóch osobno w tym samym czasie. Idealny pomysł na spędzenie święta zakochanych.


 • Mobilność - prowadzimy również wizyty domowe.


 • Ceny - oprócz wysokiej jakości usług zapewniamy także konkurencyjne ceny oraz dla naszych stałych klientów atrakcyjne rabaty i karnety.


Od blisko 10 lat wychodzimy naprzeciw naszym klientom. Dbamy o Państwa zdrowie, szanując jednocześnie cenny czas, a także służąc radą w zakresie Państwa potrzeb.

Więcej o naszej ofercie na stronie www.fizjos.pl lub w naszym gabinecie w Pszczynie na ulicy Zamenhofa 4/3a.

Gabinet Masażu i Rehabilitacji Fizjos - Pszczyna, ul. Zamenhofa 4/3a
Gabinet Masażu i Rehabilitacji Fizjos - Pszczyna, ul. Zamenhofa 4/3a


FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626