pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 17 grudnia 2016
  • wyświetleń: 8194

[ZDJĘCIA] W Chrobrym poczuli magię świąt - coroczny koncert świąteczny

Wczoraj w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie odbył się coroczny koncert świąteczny. Dziesiątki widzów mogły posłuchać uczniowskich interpretacji świątecznych utworów.

Koncert świąteczny w I LO im. Bolesława Chrobrego - 16.12.2016 · fot. Powiat


Koncerty świąteczne w "Chrobrym" to już tradycja. Młodzież szkoły oraz uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych w ramach Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej poprzez wykonywane utwory muzyczne oraz recytowane fragmenty poezji zaprosiła do zadumy, wyciszenia i kontemplacji nad prawdziwym znaczeniem Świąt Bożego Narodzenia.

- Bardzo serdecznie dziękuję za przybycie. Już się wprowadziliśmy w atmosferę świąt, które wielkimi krokami się zbliżają. Proszę przyjąć życzenia radości, spokoju, wielu spotkań rodzinnych. Niech nowy rok będzie pełen uśmiechu, a każdy dzień cieszy się radością w sercu - życzyła zgromadzonym gościom Renata Dyrda, dyrektorka szkoły.

Młodym artystom na scenie akompaniowali muzycy z zespołu Dudek Band.

ups / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.