Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 grudnia 2016
  • wyświetleń: 6226

Pijana matka opiekowała się dzieckiem, miała ponad 3 promile

W Piasku pijana matka opiekowała się swoim dwuletnim synkiem. Wkrótce będzie tłumaczyć się przed sądem. W chwili interwencji kobieta miała w swoim organizmie przeszło 3 promile alkoholu. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo może grozić jej nawet do 5 lat więzienia.

W ten weekend pszczyńscy policjanci zostali zaalarmowani przez zaniepokojonego mieszkańca Piasku o sprawowaniu opieki nad małym dzieckiem przez nietrzeźwą matkę. Mundurowi pojechali pod wskazany adres, gdzie potwierdzili doniesienia. Przeprowadzone badanie wskazało w organizmie nieodpowiedzialnej matki ponad 3 promile alkoholu. Towarzyszący jej w biesiadzie ojciec i kuzyn również byli nietrzeźwi.

Policjanci ustalają teraz dokładny przebieg zdarzenia oraz to, czy tego typu sytuacje zdarzały się już wcześniej. Jeżeli zebrane materiały potwierdzą fakt narażenia dziecka na niebezpieczeństwo, 40-letnia mieszkanka Piasku będzie musiała liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

O sytuacji malucha zostanie powiadomiony sąd rodzinny. Póki co, chłopczyk trafił pod opiekę specjalistów z pogotowia rodzinnego.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.