pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 29 listopada 2016
  • 10 grudnia 2016
  • wyświetleń: 5195

Jubileuszowy koncert Con fuoco i Orkiestry Nieco Symfonicznej

Za nami:

W niedzielę, 11 grudnia w Pszczyńskim Centrum Kultury odbędzie się jubileuszowy koncert Zespołu Kameralnego "Con fuoco", któremu towarzyszyć będzie Orkiestra NIECO Symfoniczna.

Koncert Karnawałowy w wykonaniu Orkiestry NIECO Symfonicznej i połączonych pszczyńskich zespołów wokalnych Con Fuoco i Per Spasso - 05.02.2016 r.
Koncert Karnawałowy w wykonaniu Orkiestry NIECO Symfonicznej i połączonych pszczyńskich zespołów wokalnych Con Fuoco i Per Spasso - 05.02.2016 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Orkiestrę Nieco Symfoniczną widzowie poznali początkiem roku podczas bardzo dobrze przyjętego Koncertu Wiedeńskiego. Z kolei "Con fuoco" - to, prowadzony przez Katarzynę Machnik, chór kameralny, laureat wielu przeglądów i festiwali na terenie całego kraju, obchodzący w tym roku 25-lecie istnienia.

W programie imprezy zatytułowanej "NIECO Symfonicznie i z chó(mo)rem" znajdą się m.in. "Chór niewolników" z opery "Nabucco", "Nad pięknym, modrym Dunajem", "Marsz Radeckiego" "Nella Fantasta" z filmu "Misja".

Podczas koncertu rozdane zostaną Nagrody Burmistrza Pszczyny w Dziedzinie Kultury.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 11 grudnia o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury. Bilety normalne kosztują 25 zł, a ulgowe - 20 zł.

Jubileuszowy koncert Con fuoco

BM / pless.pl, źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.