pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 listopada 2016
  • wyświetleń: 4334

Zakończono pierwszy etap budowy sali gimnastycznej w Kobiórze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze" podaj

Kilka dni temu odebrano I etap robót budowlanych związanych z budową sali gimnastycznej przy szkole podstawowej i gimnazjum przy ul. Tuwima 33 w Kobiórze realizowaną przez spółkę Dombud.

I etap budowy sali gimnastycznej w Kobiórze - 11.2016 · fot. UG Kobiór


Od podpisania w dniu 13 października do 10 listopada - zgodnie z warunkami umownymi - przygotowano teren budowy, wyburzono istniejący budynek komunalny, zrealizowano w pełnym zakresie roboty ziemne wraz z przekładką istniejącego uzbrojenia, w tym przebudowę kolidujących kabli energetycznych oraz częściowo wykonano instalację elektryczną i odgromową. Ponadto wykonano ławy fundamentowe wraz z izolacjami oraz przewidziane w zakresie I etapu podłoża pod posadzki.

Wykonawca, zgodnie z umową na roboty budowlane, złożył fakturę na wykonane prace na kwotę 284.211,73 zł.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze" podaj