pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 listopada 2016
  • wyświetleń: 6170

PKP Intercity zawiesza kursowanie pociągu TLK "Szyndzielnia"

W grudniu nastąpi zmiana rozkładu jazdy na kolei. Bardzo istotną informacją dla mieszkańców naszego regionu jest zawieszenie kursowania pociągu TLK "Szyndzielnia".

tlk szyndzielnia, pociąg
TLK "Szyndzielnia" · fot. bielsko.info


Pociąg TLK "Szyndzielnia" kursuje na trasie Bielsko-Biała Główna - Poznań Główny przez Czechowice-Dziedzice, Pszczynę, Tychy, Katowice, Zabrze, Gliwice, Lubliniec, Olesno Śląskie, Kluczbork, Kępno, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin i Środę Wielkopolską. To jedyne połączenie Pszczyny ze stolicą Wielkopolski. Podróż zajmuje 5 godzin.

Niestety od 11 grudnia br. PKP Intercity zawiesza kursowanie pociągu TLK Szyndzielnia ze względu na niską frekwencję podróżnych na odcinku Bielsko Biała - Katowice. - Alternatywą dla pasażerów będzie podróż z przesiadką w Katowicach na pociąg TLK Szkuner z Katowic przez Poznań do Kołobrzegu - informuje Cezary Nowak, rzecznik prasowy spółki PKP Intercity.

tlk szyndzielnia, pociąg, dworzec, intercity
TLK "Szyndzielnia" · fot. bielsko.info

ab / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.