pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 listopada 2016
  • 21 listopada 2016
  • wyświetleń: 3463

Andrzejkowe "Wróżenie w Skansenie" dla dzieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj

Za nami:

Przez tydzień pszczyński Skansen zamieni się w magiczne miejsce, w którym dzieci będą mogły zajrzeć w swoją przyszłość robiąc andrzejkowe wróżby. Grupy przedszkolne i klasy ze szkół podstawowych będą mogły wziąć udział w prowadzonym przez animatora specjalnym, półtoragodzinnym bloku z wróżbami.

Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej zaprasza przedszkolaków oraz klasy ze szkół podstawowych od poniedziałku, 21 listopada do piątku, 25 listopada do wspólnej zabawy o godzinie 9.00, 10.30, 12.00 i 13.30.

Na wszelkie nurtujące pytania dotyczące przyszłości będzie można znaleźć odpowiedź podczas trwającego 1,5 godziny wróżenia. Lanie wosku, rzucanie butem za próg, obejmowanie gontów - te i wiele innych wróżb zaproponuje dzieciom wróżbita-animator Mateusz.

"Wróżenie w Skansenie" przeznaczone jest dla grup przedszkolnych oraz klas ze szkół podstawowych. Obowiązuje rezerwacja terminu. Koszt udziału we wróżeniu to 8 złotych za osobę.

Andrzejkowe "Wróżenie w Skansenie" dla dzieci

BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Skansen

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj