pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 1 listopada 2016
  • wyświetleń: 2405

Policyjna akcja "Znicz". Tradycyjnie na drogach jest więcej patroli

Za nami:

Od piątku kilkuset policjantów dba o bezpieczeństwo w czasie policyjnej akcji "Znicz 2016". Patrole policjantów można spotkać w pobliżu cmentarzy. Jak co roku policjanci ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem tych, którzy wybrali się w podróż, aby odwiedzić groby swoich najbliższych.

Apelujemy o bezpieczną, odpowiedzialną i ostrożną jazdę. Pieszym przypominamy o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym. Wszystkich Świętych to okres szczególny. Dla wielu to setki kilometrów do przejechania, aby zapalić znicz na mogile swoich bliskich. To właśnie wtedy polskie drogi zapełniają się samochodami, wzmaga się ruch w miastach, szczególnie w okolicach cmentarzy. Dla policjantów to czas wytężonej służby - wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo. Akcja "Znicz 2016" - największe zabezpieczenie w skali kraju potrwa od piątku 28 października do środy, 2 listopada.

ab

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.