pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 października 2016
  • 30 października 2016
  • wyświetleń: 17098

Muzeum Zamkowe w Pszczynie w reklamie pakistańskiego kremu

Pszczyńskie Muzeum Zamkowe posłużyło jako scenografia w reklamie pakistańskiego kremu "Golden Pearl". Materiał powstawał w lipcu, dziś możemy zobaczyć efekty prac oraz to, w jaki sposób nasz najcenniejszy zabytek zostanie pokazany w Azji.Ujęcia w Pszczynie powstawały latem. Nagrywała je krakowska spółka Film Polska Productions. Reklama była kręcona również w Książu, gdzie dokonano ujęć zamku z zewnątrz. W Pszczynie pokazano wnętrza Muzeum Zamkowego, głównie Salę Lustrzaną i Westybul.

W roli głównej wystąpiła Zareen Khan, pochodząca z Indii modelka i aktorka. Niestety o samej wizycie 29-letniej gwiazdy wiemy niewiele, poza tym, że podczas wizyty w Muzeum Zamkowym spodobał jej się żyrandol zawieszony w Sali Lustrzanej, o czym od razu poinformowała fanów śledzących jej profile na Facebooku i Instagramie.

Loading...


Krem "Goldean Pearl" produkowany jest w Pakistanie i - jak udało nam się dowiedzieć - tylko tam jest oficjalnie dystrybuowany (choć czasem pojawia się w drobnych sklepach na kontynencie europejskim). Możemy być zatem pewni, że niebawem Pszczynę zobaczą widzowie w Azji. Być może epizod nakręcony w Muzeum Zamkowym zachęci w przyszłości innych filmowców do odwiedzin "Perły Górnego Śląska".

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.