pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 października 2016
  • wyświetleń: 12564

[WIDEO] Polsat Sport przygotował nowy materiał o LKS Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Łukasz Piszczek" podaj

Przy okazji meczu piłkarskiej reprezentacji Polski z Kazachstanem wszyscy kibice w kraju usłyszeli o klubie LKS Goczałkowice-Zdrój. Wszystko za sprawą Łukasza Piszczka, który przed kamerami pokazał, że spotkania swojego macierzystego klubu śledzi nawet podczas zgrupowań. Teraz Polsat Sport przygotował osobny materiał na temat zespołu z naszego powiatu.

Na filmie możecie nie tylko zobaczyć wypowiedzi samego Łukasza, ale również jego brata - Adama i ojca - Kazimierza. Zobaczycie w jaki sposób są transmitowane na żywo mecze z Goczałkowic, tak, aby zawodnik Borussii mógł je oglądać, będąc w każdym miejscu na świecie. O przywiązaniu Łukasza Piszczka do klubu mówią też piłkarze, wszyscy zaznaczają o jego wielkiej pomocy dla LKS. Kazimierz Piszczek nie wyklucza też powrotu syna do klubu, w którym się wychował.Łukasz Piszczek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Łukasz Piszczek" podaj

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.