pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 października 2016
  • wyświetleń: 1554

Kabaretowe spotkania w klubie O'Key - wystąpi Czerwony Tulipan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub O'Key" podaj

Artykuł sponsorowany:

W czwartek, 13 października klub O'Key w Pszczynie zaprasza na kolejne spotkanie kabaretowe. Tym razem na scenie wystąpi Czerwony Tulipan, legendarny zespół z Olsztyna. Gospodarzem jak zawsze będzie Piotr Skucha.

Czerwony Tulipan
Zespół Czerwony Tulipan wystąpi w Pszczynie w klubie O'Key.


Czerwony Tulipan powstał w 1985 roku w Olsztynie. Z Warmią i Mazurami związany jest nie tylko miejscem zamieszkania. W tym regionie inicjuje koncerty, przeglądy oraz festiwale.

Zespół tworzy i śpiewa piosenki poetyckie, piosenki kabaretowe, zawsze literackie lub - jak nazywają je niektórzy - "piosenki artystyczne". Czerwony Tulipan brał udział w wielu programach radiowych i telewizyjnych, współpracował z "Kabaretową Sceną Trójki", a aktualnie należy do "Krainy Łagodności". Koncertował w całej Polsce i w licznych krajach Europy (we Francji, Niemczech, Anglii, Belgii, Rosji, Szwecji, Austrii, Litwie, na Węgrzech i Ukrainie). Ze swoim repertuarem zawędrował także aż do USA i Kanady.

Wydał 12 płyt CD oraz w 2008 roku album DVD (z płytą CD) zatytułowany: "Obrazy i obrazki" - koncert na zamku w Olsztynie.Bilety na koncert dostępne są w klubie O'Key w cenie 35 złotych. Rezerwacja miejsc prowadzona jest pod numerem telefonu 885-219-109.

Klub Muzyczny Club O'key

43-200 Pszczyna
ul. M. C. Skłodowskiej

kom. 885219109