pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 września 2016
  • 10 września 2016
  • wyświetleń: 2008

BEST CJO: na 20-lecie niespodzianki dla Czytelników pless.pl

Artykuł sponsorowany:

Szkoła językowa BEST Centrum Języków Obcych obchodzi swoje 20-lecie! W artykule przygotowanym na tę okazję przedstawimy historię BEST (w trzech częściach, tutaj - część 1). Przeprowadziliśmy również wywiad z kierownikiem oddziału BEST CJO w Pszczynie. Zachęcamy do lektury - z okazji 20. urodzin BEST CJO przygotowało niespodziankę dla Czytelników portalu pless.pl

Historia BEST cz. 1 - najszersza oferta językowa!

Szkoła językowa "Best" Centrum Języków Obcych powstaje w 1996r. w Tychach. Była to jedna z pierwszych szkół językowych na lokalnym rynku. Rok później zarządzanie szkołą objął Dariusz Wiśniewski, który funkcję dyrektora placówki pełni do dnia dzisiejszego. Aż trudno uwierzyć, że na początku w BEST CJO uczono tylko 3 języków (angielski, francuski, niemiecki)! Szkoła współpracowała wówczas z 5. lektorów języków obcych i miała 70. Słuchaczy. Wszystko mieściło się w lokalu na 7 piętrze "Hotelu Tychy".

Pomysłowość i odważne decyzje biznesowe Dyrektora pozwoliły na szybki rozwój szkoły pod kątem językowym: w 1998r. wprowadzony zostaje język hiszpański, a rok później - włoski. W 2001 roku w ofercie pojawia się rosyjski, w następnych latach BEST wprowadza kolejne języki europejskie: czeski, chorwacki, szwedzki, norweski, portugalski, grecki, holenderski i polski dla obcokrajowców. Szybko okazuje się, że zainteresowania językowe Klientów wybiegają także daleko poza Europę, dlatego szkoła sukcesywnie od 2005 roku wprowadza tak egzotyczne języki jak: arabski, japoński i chiński, a następnie perski, hebrajski i hindi. Na dzień dzisiejszy BEST CJO może pochwalić się największą ofertą językową wśród wszystkich szkół językowych, bo oferuje aż 28 języków świata.

BEST CJO stał się też największym regionalnym centrum językowym i prowadzi kursy w 5 oddziałach w: Tychach, Bieruniu, Czechowicach-Dziedzicach, Pszczynie i Bielsku-Białej. Oddział w Pszczynie powstał w 2004 roku i mieści się na Placu Targowym 15 (II piętro).

To nie koniec naszej historii! Ciąg dalszy 20.09.2016.

BEST CJO dzisiaj

Co w nowym roku szkolnym 2016/2017? Zapytaliśmy kierowniczkę oddziału - Panią Karolinę Matysiak.

BEST Centrum Języków Obcych w Pszczynie
Karolina Matysiak, kierownik oddziału BEST CJO w Pszczynie


- Jakie kursy znajdziemy w tegorocznej ofercie BEST?

Karolina Matysiak, kierownik oddziału BEST CJO w Pszczynie: W roku szkolnym 2016/2017 przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania: od początkujących aż do zaawansowanych. Najbardziej popularnym jest oczywiście kurs języka angielskiego, ale w ofercie znajdą Państwo również język niemiecki, włoski, francuski czy hiszpański. Na życzenie Klientów organizowane są zajęcia grupowe i indywidualne z pozostałych języków oferowanych przez BEST CJO. Naukę w naszej szkole  mogą rozpocząć dzieci już od 5. roku życia. Dla maturzystów utworzone zostały specjalne kursy przygotowawcze do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, wraz z maturą próbną w cenie. Dla dorosłych przygotowaliśmy różne profile kursów. Grupy standardowe rozwijają wszystkie umiejętności takie jak: pisanie, słuchanie, czytanie, mówienie - poświęcamy czas również na naukę i ćwiczenie gramatyki. Kursy egzaminacyjne przygotują Słuchaczy do przystąpienia do egzaminu międzynarodowego - mamy grupy na poziomie B2 (FCE) i C1 (CAE). Osobom chcącym przełamać barierę mówienia polecić mogę kursy konwersacyjne, w których kładziemy duży nacisk na praktyczne użycie języka. Przy tak szerokiej ofercie myślę, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

BEST Centrum Języków Obcych w Pszczynie


- Czy można to jakoś sprawdzić?

K.M.: Jak najbardziej i to już niedługo, bo we wrześniu. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ofertą BEST CJO w Pszczynie do skorzystania z darmowych lekcji pokazowych. Z początkiem października zapraszamy zaś na krótkie kursy wstępne (8h lekcyjnych) w atrakcyjnej cenie: 30zł zamiast 120zł. Będą mieli Państwo szansę poznać naszych lektorów oraz metody nauczania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie są jeszcze do końca zdecydowane na skorzystanie z naszych usług i chcą poznać naszą ofertę w praktyce. Lista zajęć pokazowych i kursów wstępnych dostępna jest na naszej stronie internetowej: www.bestcentrum.pl.

- Co jest w cenie kursu?

K.M.: I tutaj muszę się pochwalić: w BEST CJO w cenie kursu otrzymają Państwo nie tylko zajęcia. Każdy Słuchacz otrzyma podręcznik renomowanego wydawnictwa gratis. W wybranych grupach dodatkiem są zajęcia z Native Speakerem i próbne egzaminy (np. FCE i CAE z języka angielskiego). Ponadto w BEST oferujemy dostęp do biblioteki i filmoteki językowej, a także nowoczesnej platformy e-learningowej w Strefie Studenta. Cieszy się ona ogromną popularnością, jest na bieżąco uzupełniana o nowe materiały, dlatego korzystanie z niej na pewno się nie znudzi. W pakiecie znajdują się również konsultacje z lektorem, olimpiady językowe z nagrodami - dla dzieci i młodzieży, imprezy kulturowe i warsztaty językowe oraz dwujęzyczny certyfikat wg wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej.

BEST Centrum Języków Obcych w Pszczynie


- Co zyskają Czytelnicy pless.pl?

K.M.: Czytelnicy pless.pl przy zapisie na kurs całoroczny mogą liczyć na atrakcyjną promocję. W oddziale w Pszczynie z okazji 20 lat BEST CJO Klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowego urodzinowego rabatu: aż 100zł zniżki! Dodatkowo proponujemy tradycyjne rabaty BEST CJO: rodzinny (po 50zł/osobę), za drugi język (po 50zł/ 1 język), za polecenie: 30zł . Warto wspomnieć, że za zapis on-line [link: www.bestcentrum.pl/zapisy], dokonany przez naszą stronę internetową www.bestcentrum.pl można również uzyskać dodatkową zniżkę w wysokości 20zł wpisując w kodzie promocyjnym hasło "pless.pl". Promocja urodzinowa w Sekretariacie szkoły obowiązuje także na hasło "pless.pl" lub można przynieść do nas wydruk 1-szej strony artykułu w terminie do 14 dni od daty jego publikacji na portalu pless.pl. Zapraszam!

- To naprawdę ciekawa oferta - dziękujemy za rozmowę.

K.M.: Dziękuję! Pozdrawiam wszystkich czytelników portalu pless.pl i zapraszam do skorzystania z urodzinowych rabatów na nowy rok szkolny 2016/2017.

BEST Centrum Języków Obcych w Pszczynie


Adres szkoły językowej BEST to:

"BEST" Centrum Języków Obcych
Pszczyna, Plac Targowy 15 (II piętro)

Tel. (33) 447 07 23lub 500 169 048
Infolinia: 801 011 036
e-mail: pszczyna@bestcentrum.pl
www.bestcentrum.pl
www.FaceBook.com/BestCentrum