pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2016
  • 8 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 20338

VII Śląski Dzień Miodu w Pszczynie - galeria zdjęć

W niedzielę na pszczyńskim rynku siódmy raz z rzędu spotkali się hodowcy pszczół, którzy podczas Śląskiego Dnia Miodu zaprezentowali swoje produkty.

VII Śląski Dzień Miodu w Pszczynie - 07.08.2016 · fot. UM Pszczyna


Na stoiskach można było również zakupić kosmetyki, a także wyroby spożywcze wyprodukowane na bazie miodu. Uczestnicy imprezy mogli wysłuchać koncertu księdza Bogdana Skowrońskiego, który przed zgromadzoną publicznością wystąpił dwukrotnie.

Podczas Święta Miodu odbyła się degustacja oraz coroczny konkurs na najsmaczniejszy miód. Laureatem został Brunon Furczyk. Drugie miejsce zajął Zygmunt Nocoń, natomiast na ostatnim stopniu podium stanął Antoni Szewcu z Czech.

Na zakończenie imprezy organizatorzy wraz z zastępcą burmistrza Barbarą Sopot-Zembok wręczyli nagrody i podziękowania. Pszczelarze tradycyjnie przekazali część swoich zbiorów na rzecz podopiecznych Domu Kulejących Aniołów.

new / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.