pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 czerwca 2016
  • 25 czerwca 2016
  • wyświetleń: 8188

XVI Święto Gminy Suszec - koncert zespołu Tabu, Akurat i Łobuzy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

W sobotę, 25 czerwca w Suszcu po raz szesnasty w historii odbędzie się uroczyste i pełne atrakcji Święto Gminy. Impreza powraca po rocznej przerwie z wielkim hukiem!

XIV Dni Suszca - 8-9.06.2013
Co roku Święto Gminy Suszec gromadzi szerokie rzesze osób chętnych do zabawy. · fot. GOK Suszec


Od szesnastu lat Dni Suszca są okazją do wielkiego świętowania. Z lokalnego wydarzenia z biegiem czasu stały się imprezą o zasięgu wojewódzkim. Przyczynili się do tego zarówno występujący artyści - największe gwiazdy polskich scen, lokalna społeczność, która wspiera przedsięwzięcie organizacyjnie i finansowo, jak i publiczność przybywająca z najodleglejszych miejsc naszego województwa.W tym roku, chociaż jednodniowy, Dzień Suszca będzie bogaty w atrakcje. Święto gminne nie mogłoby się odbyć bez najmłodszych gwiazd, czyli dzieci i młodzieży. Pokazem swych możliwości uraczą nas grupy: baletowe, Hooperki, Jump Crew, Freesmile, On The Beat, Mini On The Beat, Point Squad, Balance Crew, Chill Out, K-Bum, K10, Disco Robaczki, uczestnicy zajęć: "Rytmiki", "Klubu Jasia i Małgosi" oraz języka angielskiego dla dzieci.Dzień Suszca nie mógłby się odbyć bez koncertu gwiazd. Wśród tegorocznych wykonawców znajdą się takie zespoły jak: Tabu ("Jak dobrze Cię widzieć", "Marzenia", "Ona to wie"), Akurat ("Do prostego człowieka", "Wiej-ska", "Lubię Mówić z Tobą" czy "Hahahaczyk") oraz Łobuzy ("Ona czuje we mnie piniondz").Nie zabraknie także takich atrakcji jak: dmuchańce, wesołe miasteczko, konkursy z nagrodami oraz animacje prowadzone przez Klub Działań Pozytywnych. W ramach imprezy odbędą się także 2 wystawy pokonkursowe: "Żywot Ślązoka poczciwego" oraz "Fantastyczny świat moich snów". O dodatkowe wrażenia zadbają: Bractwo Ognia "Spaleni", które przygotuje pokaz tańca z ogniem oraz Daniel "Mikołaj" Mikołajek podczas pokazu sztuczek piłkarskich.

Impreza odbędzie się przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suszcu. Początek w sobotę 25 czerwca o godzinie 15:00.

XVI Święto Gminy Suszec

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj