Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 maja 2016
  • wyświetleń: 7209

Korki, korki na drodze krajowej nr 1 - na pewno do końca maja

Kierowcy, którzy na co dzień korzystają z drogi krajowej numer 1 muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Od kwietnia na odcinku DK-1 w Pszczynie w kierunku Katowic praktycznie non-stop tworzą się korki. W tym tygodniu na kobiórskim odcinku DK-1 w kierunku Pszczyny doszły nowe utrudnienia.

korek, dk1, korki
Korek na DK-1 w Pszczynie - 27.05.2016. Taki stan rzeczy to praktycznie codzienność dla kierowców przejeżdżających przez Pszczynę · fot. pless.pl


W Pszczynie trwa aktualnie remont chodnika wzdłuż DK-1, od skrzyżowania z ulicą Męczenników Oświęcimskich do skrzyżowania z ulicą Hallera. Według Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad remont ten ma potrwać do końca maja.

W tym tygodniu remontowana jest też nawierzchnia DK-1 w Kobiórze. Zamknięty jest prawy pas ruchu na jezdni w kierunku Pszczyny. W efekcie czas przejazdu na tym odcinku trwa czasami godzinę. Prace mają potrwać do soboty włącznie.

Co dalej będzie się dziać na naszym odcinku DK-1? Tego na razie GDDKiA nie zdradza. Miejmy tylko nadzieję, że kierowcy będą mogli na chwilę odetchnąć.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.