pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 maja 2005
  • wyświetleń: 1025

Mistrzostwa Pszczyny w piłce stołowej

Klub Stary Grant Jankowice i firma Cleus zaprasza na Otwarte Mistrzostwa w piłce stołowej. Dla niewtajemniczonych to popularne piłkarzyki. Rundy rozegrane zostaną na 6 stolikach Garlando Olimpic Long ( bramkarz 360 stopni, drewniane grube rączki).

Wszyscy zainteresowani udziałem dokonać powinni wpisowego w kwocie 10 zł/ para. Zapisać się będzie można bezpośrednio przed samym turniejem, bądź w pubie Stary Grant, jak również pod numerem telefonu 603969961. Jak zapewniają organizatorzy do wygrania wiele atrakcyjnych nagród. Za miejsce I zwycięzca zgarnie 200zł, okazały puchar i dyplom. Miejsce II to 100zł, puchar i dyplom. Z kolei miejsce III to prócz dyplomu i pucharu 50 zł.

A to wszystko już 20 maja o godzinie 20.00. Tego dnia w Klubie Stary Grant nie będzie imprezy tanecznej, cała sala przeznaczona będzie na turniej piłki stołowej.

Adam Bernard

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.