Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 maja 2016
  • wyświetleń: 14081

Retro-bibelot - nowy sklep na pszczyńskiej starówce

Artykuł sponsorowany:

Polskie przedwojenne szkło, śląska i bawarska porcelana, stare tkaniny, ceramika, wyroby z mosiądzu, a może przedmioty designu lat 60/70 - jeśli gustujesz w tego typu rzeczach masz je teraz na wyciągnięcie ręki. Na pszczyńskiej starówce otwarto nowy sklep Retro-bibelot.

Retro-bibelot - Pszczyna, ul. Rymarska 2


Nostalgiczne wnętrza wypełnione przedmiotami w stylu vintage, wśród których znajdziesz ikony designu, sentymentalne pamiątki, czy stare, ale piękne drobiazgi muśnięte latami historii. Wszystko w jednym miejscu, mimo że z różnych epok. Pozorny bałagan sprzyja wyszukiwaniu drobiazgów i bibelotów, które mogą uradować serce najbliższych. Możesz dokupić brakujący element do serwisu "po babci" lub tylko zajrzeć i nacieszyć oko ładnymi przedmiotami. Atmosfera sprzyja wspomnieniom i zaprasza do rozpoczęcia zabawy w kolekcjonowanie i zbieractwo. Po prostu stare drobiazgi na każdą kieszeń...

Sklep założył Rasheed Smoleń, który uwielbia tego typu rzeczy i liczy na to, że sprzedawane przez niego produkty okażą się ważnymi elementami domowych kolekcji, a także ciekawą częścią dekoracji domu. - Być może właśnie tutaj uda się Państwu znaleźć ciekawy pomysł na prezent dla rodziny lub przyjaciół - dodaje właściciel.

Sklep mieści się na pszczyńskiej starówce przy ulicy Rymarskiej 2. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, a w weekendy od 10:00 do 16:00. Sklep został podzielony na cztery segmenty:

  • "Salon" - Są w nim zaprezentowane najładniejsze przedmioty, zwłaszcza nawiązujące do epok secesji, czy Art-deco. Na uwagę zwracają też meble, witryny oraz duży, okrągły, onyksowy stół.
  • Pomieszczenia "koronkowe" - Mieszczą się w nich firany, obrusy, serwetki, ale też torebki i inne ozdoby damskiego stroju.
  • Pokój "Design 60/70" - Jego elementami są są dekoracje powstałe lub nawiązujące do stylu obowiązującego w szalonych latach 60 i 70-tych. Dodatkowo miłośnicy dobrej muzyki znajdą tutaj ciekawą ofertę płyt winylowych.
  • Część magazynowa - W tym pomieszczeniu, które również jest dostępne dla odwiedzających, znajdują się rzeczy, które nie zmieściły się w innych pokojach. Wszystko poukładane jest według swojej kategorii, a szkło dodatkowo według kolorów.


Oprócz sklepu stacjonarnego Rasheed Smoleń prowadzi także sklep internetowy Retro-bibelot oraz blog Moja Witrynka. Wszystkie nowe przedmioty właściciel zamieszcza też na swoim profilu facebookowym.

Sklep Retro-bibelotPszczyna, ul. Rymarska 2
tel. 794-283-457
www.retro-bibelot.pl

Godziny otwarcia sklepu:

  • Od poniedziałku do piątku sklep jest czynny od 10:00 do 18:00
  • W soboty sklep jest otwarty od godziny 10:00 do 14:00
  • Sklep jest również czynny w drugą niedzielę miesiąca podczas pszczyńskiej giełdy staroci, która odbywa się na pobliskim rynku.