pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2016
  • 8 maja 2016
  • wyświetleń: 5409

Bezpłatne treningi sztuk walki i nauka samoobrony od maja w parku

Za nami:

Pszczyński park to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Wiosną nie tylko będzie można tu pobiegać czy pojeździć na rowerze, ale także bezpłatnie z instruktorem poćwiczyć sztuki walki. Pierwsze zajęcia odbędą się już 8 maja.

PASW, Pszczyńska Akademia Sztuk Walki
Bezpłatne zajęcia poprowadzi instruktor Zbigniew Syc.


Godzinne spotkanie rozpocznie się o 9.00 przy Eiskellerze i będzie początkiem minicyklu kilku warsztatów, które będą poświęcone sztukom walki. Na pierwszym treningu chętni przejdą uniwersalną rozgrzewkę oraz nauczą się podstaw samoobrony. Na kolejnych spotkaniach wiedza ta będzie poszerzana.

Treningi kierowane są do początkujących i mają poprawić kondycję uczestników oraz nauczyć najważniejszych elementów sztuk walki. Zajęcia organizuje i przeprowadzi Zbigniew Syc, instruktor Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki, posiadający najwyższy stopień, 10 DAN.Zainteresowani udziałem w treningach są proszeni o kontakt telefoniczny (tel. 507-070-861) lub mailowy (zbigniewsyc@interia.pl) z organizatorem. W razie opadów deszczu zajęcia zostaną przeniesione.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.