pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 października 2015
  • 1 listopada 2015
  • wyświetleń: 4702

Organizacja ruchu przy cmentarzach

Za nami:

Dzień Wszystkich Świętych jest dla nas czasem zadumy, refleksji, a jednocześnie zgiełku związanego z odwiedzaniem grobów bliskich. Wzorem lat ubiegłych w Pszczynie zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu, która będzie obowiązywać w niedzielę od godziny 6.00 do 21.00.Ulica Hallera od skrzyżowania z ul. Katowicką do skrzyżowania z ulicą Tulipanów i Partyzantów zostanie zamknięta dla ruchu kołowego.

Ulica Katowicka zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego na odcinku od skrzyżowania z ul. Narcyzów do przejścia dla pieszych na wysokości ronda Św. Jadwigi.

Na ul. Tulipanów zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy skierowany od ul. Hallera do ul. Narcyzów.

Teren zostanie wygrodzony przy pomocy zapór drogowych i dodatkowo oznakowany znakami drogowymi.

Oprócz tego, 1 listopada w ciągu ulicy Chopina, na odcinku od ulicy K. Miarki do parkingu przy "Ludwikówce" zostanie wprowadzony po stronie chodnika, "zakaz zatrzymywania się i postoju". Ponadto, w celu poprawy bezpieczeństwa wszystkich użytkowników na wymienionym odcinku ulicy Chopina zostanie ustawione oznakowanie ostrzegawcze z tablicą informująca o wzmożonym ruchu pieszych.

- Apelujemy do kierowców o rozwagę i ostrożność podczas jazdy. Pieszym przypominamy, by kierowali się zasadą ograniczonego zaufania, a w porze wieczorowo-nocnej używali elementów odblaskowych - apelują policjanci.

BM, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.