pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 października 2015
  • wyświetleń: 15061

Wypadek w Woli: potrącona piesza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

We wtorek rano na ulicy Pszczyńskiej w Woli doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiała piesza. Potrącona kobieta została zabrana do szpitala przez ratownicze pogotowie lotnicze.

wola, pszczyńska, wypadek, policja, radiowóz
Do wypadku doszło na ulicy Pszczyńskiej w Woli. · fot. KPP Pszczyna


Około 6.15 na na głównej drodze przecinającej Wolę doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych 35-letniej wolanki. Ranna piesza została przetransportowana do szpitala śmigłowcem.

Według wstępnych ustaleń policjantów kobieta weszła na przejście pomimo nadjeżdżającego samochodu, a kierująca Suzuki Swift w porę jej nie zauważyła. Prowadząca pojazd, 25-latka z Gilowic, była trzeźwa w chwili zdarzenia. Z ustaleń mundurowych wynika również, że jechała w kierunku Brzeszcz, piesza natomiast przechodziła przez jezdnię z jej lewej strony w kierunku tamtejszego sklepu spożywczego. W miejscu, gdzie doszło do wypadku znajdują się znaki informujące o przejściu dla pieszych.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj