pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 marca 2005
  • wyświetleń: 3337

Do Holandi na wymianę...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

W piątek 11 marca kilkunastu uczniów z dwóch językowych klas (Id oraz II d) pszczyńskiego Liceum im. Bolesława Chrobrego wyjedzie na tygodniową wymianę międzynarodową z liceum św. Odulphusa w Tilburgu (Holandia). Opiekunami pszczyńskiej grupy są nauczycielki LO – Monika Owsiany i Joanna Sajdok.

Po raz pierwszy I LO weźmie udział w wymianie ze szkołą holenderską. Wielu uczniów zdążyło już zaprzyjaźnić się ze swoimi holenderskimi kolegami korespondując z nimi.

www.pless.pl/wydarzenia/zdjecia/2005/wymiana1003a.jpg align=right vspace=5 hspace=8 border=1 color=black>Pobyt w Holandii jest już dokładnie zaplanowany. Uczestników wymiany czeka m.in. np. dyskusja o eutanazji, wycieczka do Amsterdamu.

W Holandii nasi uczniowie będą także prezentować scenki o cechach narodowych Polaków. W kwietniu (23.04 – 30 .04.2005) uczestnicy wymiany będą gościć w Polsce swoich przyjaciół z Holandii.

SL / MaD

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj