pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 czerwca 2015
  • wyświetleń: 6446

NZOZ Gomed zaprasza do zapisów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gomed" podaj

Artykuł sponsorowany:

Przychodnia GOMED w Pszczynie zaprasza do zapisów do ginekologa (od czerwca nowa Pani doktor), dermatologa, endokrynologa oraz na badania mammograficznego w ramach "populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi".

GINEKOLOG

Informujemy, iż od czerwca rozpoczęła u nas pracę lek. med. Bożena WELLHÖNER. Pani doktor na co dzień pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. Zapraszamy do zapisów na wizyty w ramach kontraktu z NFZ. Terminy jeszcze w czerwcu!

Wizyty w ramach kontraktu z NFZ


DERMATOLOG

W naszej poradni konsultacji udziela dr n. med. Mariola Wyględowska-Kania - dermatolog-wenerolog z Katedry i Kliniki Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

  • pełna wysokospecjalistyczna diagnostyka nowotworów skóry (raki, czerniaki, chłoniaki)
  • diagnostyka chorób immunologicznych i układowych (kolagenozy, choroby pęcherzowe)
  • diagnostyka chorób włosów
  • krioterapia (ciekły azot) - Krioterapia stanowi jedną z najczęściej wykorzystywanych metod leczenia chorób skóry. Stanowi alternatywę dla stosowania metod chirurgicznych, elektrokoagulacji czy laseroterapii. Jest uważana za metodę skuteczną, bezpieczną i dającą dobre efekty kosmetyczne. Podczas zabiegu krioterapii za pomocą ciekłego azotu dochodzi do zniszczenia chorych tkanek poprzez ich zamrożenie w temperaturze około - 196°C. Zamrażanie może być jednorazowe, lub planowane wieloetapowo. Jest metodą mało inwazyjną i dobrze tolerowaną przez chorych w każdym wieku. Do najczęstszych wskazań do stosowania tej metody leczenia należą: brodawki wirusowe zwykłe, brodawki wirusowe stóp, brodawki łojotokowe, włókniaki miękkie, rogowacenie słoneczne, zmiany naczyniowe.
  • dermatoskopowa diagnostyka znamion barwnikowych - pozwala na oglądanie zmian skórnych w 10x powiększeniu. Obraz dermatoskopowy zawiera więcej szczegółów niż ten powstający w oku nieuzbrojonym i umożliwia dużo lepszą ocenę. Jest obecnie standardem w diagnostyce znamion barwnikowych (pieprzyków), czerniaka, a także nieczerniakowych nowotworach skóry oraz w niektórych chorobach skóry.


Wizyty tylko odpłatnie


ENDOKRYNOLOG

W każdy piątek przyjmuje u nas lek. med. Elżbieta Sarna-Nowak. W ramach wizyt w poradni oferujemy:
  • konsultacje
  • diagnostyka USG
  • biopsja aspiracyjna cienkoigłowa tarczycy (BAC)


Wizyty tylko odpłatnie


MAMMOGRAFIA W RAMACH PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO

Z badania mammograficznego w ramach "Populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi" mogą skorzystać Panie w wieku 50 - 69 lat (decyduje rok urodzenia), które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały badania mammograficznego finansowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zapraszamy również Panie nie mieszczące się do Programu do zapisów do poradni onkologicznej w ramach kontraktu z NFZ.


Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji pod numerami telefonów: 32 212 77 08, 32 212 74 62, 660 46 12 46.NZOZ "GOMED" Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 8

tel. 322127708
tel. 322127462
fax 322127462
kom. 660461246

Gomed

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gomed" podaj