pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2015
  • wyświetleń: 2187

Powitanie wiosny w SP 2 Wola

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

20 marca wiosna zawitała do naszej szkoły. W tym dniu wszędzie dominował kolor zielono-żółty, a wszyscy spotkali się na wiosennym apelu zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski.

Klasy 0-III wzięły udział w konkursie na wiosenną piosenkę, a IV-VI zaprezentowały pokaz mody - oczywiście wiosennej. Jury - Pan Dyrektor, Pani Lidia Odrobińska i Pani Jolanta Widlarz- miało niezwykle trudne zadanie. Klasy młodsze z ogromnym zaangażowaniem śpiewały, a nawet tańczyły, zaś starsi uczniowie - modele i modelki- bardzo profesjonalnie prezentowali najnowsze trendy. Ostatecznie wygrała IIIb (piosenka) i IVa (pokaz mody). Nagrodę specjalną przyznano także oddziałowi "0".

Powitanie wiosny w SP 2 Wola - 20.03.2015 · fot. SP 2 w Woli


Na apelu wręczono ponadto nagrody za konkurs "Wiosenny zawrót głowy" -literacki i plastyczny, a także ogłoszono wyniki wyborów na najsympatyczniejszą dziewczynę. Wygrały Agata Matusik (kl. IIa) oraz Wiktoria Granatyr (kl. IVa). Dziewczyny otrzymały medale, które wręczył im Pan Dyrektor wraz z przedstawicielem samorządu - Mateuszem Wszeborowskim.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i.... Witaj Wiosno!

Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj