pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 marca 2015
  • wyświetleń: 3425

Dzień Otwarty w SP 2 w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

Za nami:

26 marca zaprosiliśmy do Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli Rodziców oraz dzieci 6-letnie na tzw. "dzień otwarty".

Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli, SP 2
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli. · fot. UG Miedźna


Przybyłych gości powitał Pan Dyrektor oraz zespół "Kolorowa Tęcza". Następnie Rodzice ze swymi pociechami udali się na zwiedzanie szkoły. Czekało na nich mnóstwo niespodzianek! Dzieci mogły zabawić się w aktorów, przeprowadzić doświadczenia przyrodnicze czy wykonać prace plastyczne. Nie brakowało też zmagań sportowych. Specjalną atrakcją była przejażdżka "prawdziwą" karetą. Uśmiechy na twarzach - dużych i małych - świadczyły o tym, że wszyscy miło i przyjemnie spędzili popołudnie.

Dziękujemy za przybycie i zapoznanie się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że znowu się zobaczymy (najpóźniej we wrześniu).

Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj