pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 marca 2015
  • wyświetleń: 3885

Trwa malowanie ławek w parku

Pogoda zachęca do wyjścia na spacer i odwiedzenia pszczyńskiego parku. Obecnie trwają tam jednak prace związane z malowaniem ławek.

Trwa malowanie ławek w parku - 18.03.2015 · fot. BM/pless.pl


- Pracownicy Miejskiego Zakładu Zieleni szlifują siedziska i oparcia, a następnie pokrywają je farbą impregnującą drewno. Listwy, które były uszkodzone, tzn. miały ubytki w wyniku nadgryzienia przez robactwo lub zostały ułamane, zostały już wymienione. Natomiast ławki, które były sprawne mechanicznie, ale nie wyglądały zbyt estetycznie, zostaną pomalowane - informuje Jacek Lebioda, dyrektor Miejskiego Zakładu Zieleni w Pszczynie.

Odrestaurowywanie obejmuje ławki w środkowej części głównej alejki, tj. od mostku aż do cmentarza św. Jadwigi. - Nie prowadzimy prac w części najbliższej ratusza, ze względu na to, że ogłoszony został przetarg na remont alei. W tym miejscu zamontowane zostaną nowe ławki - tłumaczy Jacek Lebioda.

Prace uzależnione są od warunków atmosferycznych, dlatego nie jest podany przybliżony czas ich zakończenia.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.