pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 grudnia 2014
  • 28 grudnia 2014
  • wyświetleń: 7858

Krystian Szostak o swoim powrocie

Krystian Szostak po latach przerwy wrócił do pracy w roli samorządowca, a po ośmiu latach do pracy w budynku Starostwa Powiatowego w Pszczynie. Podczas jednego ze spotkań, była okazja rozmowy na temat spostrzeżeń i oceny urzędu po takim czasie.

W listopadowych wyborach Krystian Szostak został wybrany na radnego powiatowego (zdobył 457 głosów), kilkanaście dni później decyzją radnych został wicestarostą.

- Po 12 latach wracam do tego samego biurka. Spotykam pracowników troszeczkę starszych, ale tych samych. Darzyliśmy się sympatią i nic się nie zmieniło. Klimat w zespole jest najważniejszy - powiedział Krystian Szostak.

Nogły, Sadza, Szostak, Dutkowski, powiat, sesja
Od lewej: Grzegorz Nogły, Paweł Sadza, Krystian Szostak, Marek Dutkowski · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Wicestarosta pozytywnie ocenia także dotychczasową współpracę ze starostą Pawłem Sadzą.

- Myślę, że mamy wspólne przemyślenia. To wynika z faktu, że miałem wcześniej okazję pracować z panem starostą. Cel nadrzędny nas łączy, wspólnie prowadzić pracę starostwa w sposób ludzi satysfakcjonujący - oznajmił.

Równie dobrą opinię na temat Krystiana Szostaka ma Paweł Sadza. - Cieszę się, bo mieliśmy już okazję współpracować wówczas z panem burmistrzem. Te cztery lata pozwoliły nam się poznać, więc znamy swój system pracy, nie mamy okresu buforowego - powiedział. - Nic się w pracy starostwa nie zmieni, może być tylko lepiej. nie zwolnimy tempa - dodał.

Krystian Szostak zapytany o spostrzeżenia dotyczące zmian na przestrzeni lat w starostwie odparł: - Praca tutaj jest bardzo dobrze zorganizowana. Pierwsze wrażenie, praca sekretariatu i obsługa klienta jest wartością dodaną, która została wprowadzona w ostatnim czasie. Młodzi dynamiczni ludzie to siła starostwa.

W pracy starostwa Krystian Szostak odpowiada za tematy związane z oświatą, szkołami powiatowymi, Centrum Kształcenia Ustawicznego, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Pszczynie, Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny, a od 1 stycznia także Organizatorem Rodzinnej Pieczy Zastępczej.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.