pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2317

Świąteczne spotkanie w DPSie

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Pielgrzymowicach zaprosili gości na poszukiwania Bożej Dzieciny.

Pod opieką i przewodnictwem opiekunek zaprezentowali poruszające przedstawienie z elementami multimedialnymi o historii sprzed 2000 lat. Były anioły, pasterze, była gwiazda, która zaprowadziła do Maryi i Józefa. W rewanżu dla podopiecznych DPS wystąpiła Joanna Smajdor, uczestniczka programu Voice of Poland III, uczniowie Szkoły Podstawowej w Pielgrzymowicach, którzy w przedstawieniu przygotowanym przez panią Wiolettę Tyrtanię przypomnieli, co zrobić, aby uratować święta. Uczniowie udowodnili także, że każdy może zostać Świętym Mikołajem - po zakończonym przedstawieniu wręczyli podopiecznym DPS-u słodkie upominki.

Podopiecznym zaprezentowali się również gimnazjaliści i absolwenci gimnazjum z kolędami oraz zespół "2+3" w składzie: Aleksandra Dyrna, Dominika Pilis, Joanna Foltyn, Wojtek Pilis, Andrzej Caniboł, który zaprosił wszystkich do wspólnego kolędowania.

Jasełka w DPS w Pielgrzymowicach - 12.2014 · fot. SP Pielgrzymowice


Po występach goście obdarowali domowników DPS-u prezentami. W role Świętych Mikołajów wcielili się: Monika Harazin - Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pawłowicach, Franciszek Dziendziel - Wójt Gminy Pawłowice, Aleksander Szymura - Przewodniczący Rady Gminy Pawłowice, Grzegorz Nogły - członek zarządu Powiatu Pszczyńskiego, Barbara Bandoła - przewodnicząca Rady Powiatu Pszczyńskiego oraz organizatorka całej akcji Agata Tucka-Marek - wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Pszczyńskiego.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.