pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 września 2014
  • wyświetleń: 3169

Młodzież z Izraela w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Z kilkudniową wizytą w Pszczynie przebywa ponad 80 uczniów ze szkoły Ma'ayan-Shahar z Izraela. Młodzież przyjechała w ramach projektu "Zachować pamięć. Historia i kultura dwóch narodów".

Grupa ponad 80 uczniów wraz z opiekunami przyjechała do Pszczyny w ramach współpracy z Powiatowym Zespołem Szkół nr 2 im. K.Miarki. Gości z Izraela powitali starosta pszczyński Paweł Sadza oraz dyrektor PZS nr 2 Piotr Cygan.

- Współpraca między młodzieżą obu narodów jest niezwykle ważna. Witam w pięknym mieście, Pszczynie - mówił do gości starosta pszczyński. - To dla nas ogromne święto gościć was tutaj - wtórował dyrektor Cygan.

Młodzież z Izraela z wizytą w Pszczynie


To kolejna wizyta młodzieży ze szkoły Ma'ayan-Shahar w Pszczynie. Wcześniejsze odbywały się w latach 2011 i 2012. Przyjazd uczniów z Izraela to jeden z etapów projektu "Zachować Pamięć. Historia i kultura dwóch narodów" realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie przy współpracy z Ministerstwem Edukacji, Kultur i Sportu Izraela, Instytutem Polskim w Tel Awiwie oraz Instytutem Yad Vashem w Jerozolimie.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj